Επέστρεψε στην Αθήνα η Marina Satti, μαζί με την ομάδα που την πλαισίωνε στον 68ο διαγωνισμό της Eurovision. Το ελληνικό τραγούδι κατέκτησε την 11η θέση στον διαγωνισμό που πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ στο Μάλμε της Σουηδίας.
![Μαρίνα Σάττι](https://www.atticaradios.gr/Content/ImagesDatabase/51/5110f09b4b7c412281ec589eb63bc878.jpg?v=1&maxwidth=820&)
Η Μαρινα δήλωσε: "Αυτό που με χαροποίησε αρκετά είναι ότι ειδικά τις τελευταίες μέρες που ο φόρτος της δουλειάς είχε σχεδόν ξεφύγει, είχα μια αγωνία για το αν θα καταφέρω να το φέρω εις πέρας. Χάρηκα που εν τέλει η παρουσίαση στον τελικό ήταν καλή".