Κάθε ρεκόρ τηλεθέασης έσπασε η εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι χτες το βράδυ! Ρεκόρ δεκαετίας συγκεκριμένα στον Β ημιτελικό που την ώρα που η Μαρίνα βγήκε στην οθόνη παρακολούθησαν 1.620.779 θεατές!
H χώρα μας προκρίθηκε στον τελικό της Eurovision που θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο 11 Μαϊου στο Μάλμε της Σουηδίας. Η Μαρίνα Σάττι χρειάστηκε να βάλει τα δυνατά της δεδομένου ότι την ταλαιπωρεί μια φαρυγγίτιδα και είχε πυρετό, αλλά έκανε το καλύτερο που μπορούσε και τα κατάφερε!
![Μαρίνα Σάττι](https://www.atticaradios.gr/Content/ImagesDatabase/c9/c96d4108d4104898a116a8a977d04bb5.jpg?v=1&maxwidth=820&)
H Ελλάδα θα εμφανιστεί το Σάββατο 12η στην σειρά.
Καλή επιτυχία Μαρίνα!