Πάρε μέρος στον #διαγωνισμό και κέρδισε μία από τις 10 διπλές προσκλήσεις για τη μεγάλη #συναυλία του Μιχάλη Χατζηγιάννη στις 12/6 στο Θέατρο Βράχων! 🧡
Για να συμμετέχεις μπες στο instagram του Λάμψη 92,3 και ακολούθησε τις οδηγίες!
💭Οι πρώτοι 5 νικητές θα βγουν με κλήρωση που θα γίνει στις 07/06 & οι υπόλοιποι 5 στις 10/06. Οι νικητές θα ανακοινωθούν με σχόλιο & θα λάβουν τη διπλή πρόσκληση στο email τους. 🤞🏻 Καλή τύχη! 🤞🏻