Η Γαρυφαλλιά Καληφώνη, θέλησε να εκφράσει την αγάπη της για τον Χρήστο Μάστορα, με αστείο βίντεο που ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στo Instagram! Εμείς θα υποθέσουμε ότι τα υπέροχα λουλούδια ήταν επίσης δώρο του αγαπημένου της!
Η Γαρυφαλλιά Καληφώνη, θέλησε να εκφράσει την αγάπη της για τον Χρήστο Μάστορα, με αστείο βίντεο που ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στo Instagram! Εμείς θα υποθέσουμε ότι τα υπέροχα λουλούδια ήταν επίσης δώρο του αγαπημένου της!