Grand Prix Μονακό, ο όγδοος φετινός αγώνας του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος Formula 1, βρήκε τον νικητή στο όνομα του Σαρλ Λεκλέρ. Στη δεύτερη θέση τερμάτισε ο Όσκαρ Πιάστρι.
Όπως πάντα, πολλοί και αγαπημένοι διάσημοι τίμησαν την διοργάνωση με την παρουσία τους! Ανάμεσά τους, η αγαπημένη μας dj και παραγωγός Peggy Gou (φήμες την θέλουν να είναι ζευγάρι με τον ηθοποιό της σειράς "Elite" Aron Piper).
Η ηθοποιός Anya Taylor-Joy (Furiosa-Mad Max Saga) μόνη αλλά και μαζι με τον Lewis Hamilton.
Alexandra Daddario
H Heidi Klum με την κόρη της!
O Jared Leto
Kylian Mbappe